FAQ

 • Dla kogo jest InvMind?

  InvMind został stworzony dla każdego, kto ceni niezależność czasową, szeroką dostępność do materiałów edukacyjnych, efektywniejsze przyswajanie i zapamiętywanie informacji oraz jednolity przekaz wiedzy. Ponadto, narzędzie wspomaga nauczanie na odległość, dzięki czemu każdy może z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Invmind skierowany jest przede wszytskim do:

  Małych dzieci
  Platforma Invmind została stworzona dla przedszkoli, żłobków oraz rodziców, którzy chcieliby uzupełnić edukację dziecka o nowoczesne metody dydaktyczne. Przeniesienie malucha do multimedialnego świata edukacyjnych gier, zabaw i quizów sprawi, że będzie uczyć się częściej, chętniej i zdecydowanie szybciej utrwali swoją wiedzę. Dodatkowo, twórcy narzędzia oferują opracowanie wszelkich materiałów edukacyjnych w oparciu o wizualne i interaktywne środki dydaktyczne. Młodzieży szkolnej i nauczycieli Dzięki wykorzystaniu globalnej sieci uczeń ma dostęp do wszelkich zasobów informacji. Niestety, nie zawsze wie, jak efektywnie z nich korzystać. Dzięki platformie e-learningowej Invmind, szkoły mogą ułatwić swoim uczniom dostarczanie wiedzy, którą akurat w danym czasie potrzebują. Ponadto, dzięki wykorzystania narzędzia w szkołach, uczniowie mogą w każdym momencie odświeżyć swoją wiedzę, nauczyciele otrzymują dodatkowe narzędzie do przekazywania informacji i sprawdzania postępów w nauce, a szkołom znika problem w nadrabianiu materiału.

  Studentów i wykładowców
  Polskie uczelnie często wykorzystują platformy internetowe w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy wykładowcami i studentami. Trudno nie zauważyć jednak, że jest to tylko przedsmak rewolucji edukacyjnej w szkołach wyższych. Najważniejszymi zaletami e-learningu dla uczelni jest oszczędność czasu i pieniędzy, podniesienie jakości i efektywności edukacji, czy zwiększenie liczby studentów, dzięki „studiom na odległość”.

  Firm
  W czasach, gdy obserwujemy nieustanną walkę o klienta, ogromną konkurencję i dynamicznie rozwijający się rynek, firmy muszą nieustannie szkolić siebie i swoich pracowników w celu podniesienia kwalifikacji. Niestety, niektóre przedsiębiorstwa zwyczajnie nie stać na profesjonalny plan szkoleniowy, bądź nie chcą tracić czasu na wysyłanie pracowników aby odbyli kursy kwalifikacyjne. Dla takich firm powstał Invmind, który niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści, takich jak: oszczędność czasu i pieniędzy oraz zwiększenie efektywności w zarządzaniu procesem szkoleniowym.

  Seniorów
  Własne tempo uczenia się i komfort odbywania kursów e-learningowych we własnym domu to idealne rozwiązanie dla ludzi powyżej 50 roku życia. Prawie w każdym mieście istnieje po kilka klubów seniora lub uniwersystetów III wieku, lecz nie każdy jest w stanie w nich uczestniczyć. Dzięki platformie Invmind, można tworzyć kursy dla osób starszych i pomóc odnależć się im w dynamicznie zmieniającym się społeczeństwie.

 • Czy aby korzystać z platformy invMind muszę podpisać umowę?

  Nie wymagamy podpisywania umowy. Rejestrując się i akceptując Regulamin platformy stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem naszego systemu.

 • Czy kupując platformę invMind, mogę liczyć na wsparcie techniczne?

  Oczywiście. Nasi specjaliści są do dyspozycji Użytkowników. Można uzyskać wsparcie techniczne drogą telefoniczną, e-mailową lub za pomocą formularza kontaktowego.

 • Ile kosztuje aktualizacja platformy?

  Aktualizacja jest bezpłatna. Zawsze masz dostęp do najnowszej wersji platformy wraz z aktualnymi modułami i funkcjami.

 • Jaki zakres funkcji jest dostępny przy darmowym okresie próbnym?

  Masz dostęp do wszystkich modułów dostępnych na platformie invMind, z możliwością tworzenia szkoleń i testowania wszystkich funkcjonalności zarówno z poziomu administratora jak i ucznia.

 • Gdzie mogę zgłosić uwagi dotyczące użytkowania platformy?

  Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Wystarczy zadać je poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej.

 • Mam przygotowaną prezentację w formie PowerPoint, czy mogę ją wykorzystać w tworzeniu szkolenia na platformie invMind ?

  Tak, możliwe jest wykorzystywanie materiałów szkoleniowych już stworzonych przez użytkownika, m.in. załączenie filmów, animacji, plików tekstowych i wielu innych.

 • Mam firmę, która zatrudnia 30 pracowników. Jaki pakiet powinienem wybrać.

  Każdy pakiet jest indywidualnie dostosowany do Państwa potrzeb. Wszelkie informacje dotyczące pakietów znajdziesz w zakładce cennik

 • Ilu użytkowników mogę przeszkolić jednocześnie?

  Dzięki platformie invMind można przeszkolić nieograniczoną liczbę użytkowników.

 • Czym jest invMind?

  Invmind.com jest platformą e-learningową, umożliwiającą prowadzenie szkoleń, lekcji, kursów i wykładów online. Pozwala użytkownikom na samodzielne wybieranie oraz tworzenie preferowanego formatu dostarczania wiedzy i tempa jej przekazywania. Stworzony dla każdego, kto ceni niezależność czasową, szeroką dostępność do materiałów edukacyjnych.

Podana fraza nie została odnaleziona.